Výhody skype konzultace

  • nemusíte nikam dojet (ušetříte za cestu, ušetříte čas apod.)

  • hovoříte z klidného domácího či jiného prostředí 

  • můžete či nemusíte být viděn/a,

  • můžete o svých problémech mluvit či jen psát

  • zůstanete částečně v anonymitě

Jak skype konzultace probíhá?

Zájemce (dále jen klient) o konzultaci po SKYPE vyplní níže uvedený formulář. Na klientův e-mail obratem (max. do 24 hodin) přijde potvrzení o přijetí jeho e-mailu s návrhem termínu a času konzultace. Po domluvě a potvrzení termínu a času (e-mailem či telefonicky) je potřeba uhradit částku za konzultaci. Domluvit SKYPE konzultaci lze také telefonicky na čísle: 777 132 448.

Klient hradí konzultace na účet v dostatečném předstihu, aby dva dny před konzultací byla úhrada připsána již na účtu (pozn.: pokud platba nebude dva dny před zahájením konzultace připsána na účet, konzultace neproběhne). 

Číslo účtu: Fio banka, 2700565327/2010   (do zprávy pro příjemce uveďte vaše jmého či přezdívku). Klient má možnost zrušit bezplatně sezení s dvoudenním předstihem. Úhrada mu buď bude vrácena na účet, nebo může být dohodnut jiný termín konzultace, popř. si částku může osobně vyzvednout v poradně. 

Pokud se klient z jakéhokoliv důvodu omluví z konzultace jeden den předem, hradí poloviční cenu z konzultace. Pokud se omluví z konzultace v den dohodnuté konzultace, případně se ke konzultaci nedostaví (nepřihlásí), hradí plnou částku konzultace.

 

Cena konzultace 

1000 Kč za hodinu (60 minut). Lze se dohodnout i na konzultaci 30 minutové (500 Kč). 

Objednejte si skype konzultaci

Kde mě najdete?

PhDr. Renata Luxová

Psycholog, psychoterapeut, kouč

Psychologická poradna Kladno

K nemocnici 1904, Kladno

777 132 448

rluxova@seznam.cz