Koupit e-book

Stáhnout ukázku

Mým velkým přáním, skrze tento ebook, je umožnit vám pocítit, jaké to je, když skutečně žijeme šťastný život. Pocit štěstí vždy vychází z pocitu a prožitku, že se mám rád/a , že jsem hodnotná/ý. Pokud tento prožitek nemáme, neměli jsme ho, nebo nám byl vzat (výchovou, vyučováním, systémem), tak se v životě více či méně protloukáme a přežíváme. Nemáme to, co bychom chtěli nejvíce: hezké vztahy, pěkné bydlení, hromadu peněz, pevné zdraví, lásku..

Přeji si Vás nyní inspirovat k tomu, abyste roztáhli svá křídla a začali žít svoje štěstí, svůj šťastný příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět. Můžete si plnit sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, protože všechna omezení stojí jen ve Vaší mysli jako zdi, za kterými se tyto sny skrývají. Přeji si, aby tento ebook některé z těchto zdí, na kterých je napsáno. "Toto nejde, nejsem dost dobrá/ý, to neumím, to se mi nestane, toho nedosáhnu", zboural, otevřel nové obzory a vrátil Vám křídla ke štěstí, o kterých jste možná už zapomněli, že je máte.

Nabízím Vám nyní návod, krok za krokem, ke šťastnějšímu životu. K posílení své sebehodnoty, k lepšímu pocitu ze sebe sama. Vše, co je v ebooku uvedené, vychází z mé dvacetileté praxe. Jsou to tedy velmi prověřené a fungující postupy.

V ebooku najdete:

- jak zvýšit vlastní sebehodnotu (mít se ráda)

- na co všechno má vliv sebehodnota: vztahy, peníze, zdraví,…

- praktická cvičení a postupy, jak toho dosáhnout

- 10 zaručených kroků, jak na to

- příklady z praxe

- součástí jsou 3 bonusy zdarma

Pokud váháte, zda právě Vy potřebujete tento ebook, odpovězte si na tuto otázku:

Můžu říct, že ve svém životě, v tuto chvíli, jsem 100% šťastná/ý (zdravá/ý, úspěšná/ý, milovaná/ý)?

Zda-li vaše odpověď není jasné ANO, nyní máte příležitost s tím něco udělat.

Stáhněte si tento ebook NÁVOD NA ŠŤASTNÝ ŽIVOT a dejte se do toho. 

Koupit e-book

Stáhnout ukázku

Je to snadné. Nemusíte nikam docházet, ale můžete na sobě pracovat i z pohodlí domova. Víte o své kamarádce, které by ebook mohl pomoci? Během své dlouholeté praxe jsem pomohla více než 6.000 lidem odstartovat jejich cestu ke šťastnějšímu životu. Tento ebook je celý napsán v ženském rodě, verze pro muže je v přípravě.

Cena ebooku s bonusy je 590 Kč, bez bonusů jen 390 Kč.

Váháte? Zdá se Vám to hodně? Cena psychologické konzultace se pohybuje v rozsahu 700 - 1500 Kč. Tímto ebookem ušetříte minimálně 5 konzultací.

Podívejte se na obsah.

  • Pro někoho bude přečtení ebooku impulzem k samostatné práci na sobě, k vykročení směrem ke svému štěstí. 
  • Pro někoho bude impulzem k vyhledání odborné pomoci. 
  • Pro někoho, kdo už na sobě pracuje a na nějakou terapii dochází, bude ebook „urychlovačem“ a pomocníkem v jeho práce na sobě.

Držím Vám palce!

Mým velkým přáním, skrze tento ebook, je umožnit vám pocítit, jaké to je, když
skutečně žijeme šťastný život. Pocit štěstí vždy vychází z pocitu a prožitku, že se
mám rád/a , že jsem hodnotná/ý .
Pokud tento prožitek nemáme, neměli jsme ho, nebo nám byl vzat (výchovou,
vyučováním, systémem), tak se v životě více či méně protloukáme a přežíváme.
Nemáme to, co bychom chtěli nejvíce: hezké vztahy, pěkné bydlení, hromadu peněz,
pevné zdraví , Lásku..
Přeju si Vás nyní inspirovat k tomu, abyste roztáhli svá křídla a začali žít svoje štěstí,
svůj šťastný příběh. Ten příběh, který chcete o sobě vyprávět.
Můžete si plnit sny, jakkoli bláznivé se můžou zdát, protože všechna omezení stojí jen
ve Vaší mysli jako zdi, za kterými se tyto sny skrývají.
Přeji si, aby tento ebook některé z těchto zdí, na kterých je napsáno "Toto nejde,
nejsem dost dobrá/ý, to neumím, to se mi nestane, toho nedosáhnu",
zboural, otevřel nové obzory a vrátil Vám křídla ke štěstí, o kterých jste možná už
zapomněli, že je máte.
Nabízím Vám nyní návod, krok za krokem, ke šťastnějšímu životu. K posílení
své sebehodnoty, k lepšímu pocitu ze sebe sama. Vše, co je v ebooku uvedené, vychází
z mé dvacetileté praxe. Jsou to tedy velmi prověřené a fungující postupy.
V ebooku najdete:
 
 jak zvýšit vlastní sebehodnotu (mít se ráda)
 na co všechno má vliv sebehodnota: vztahy, peníze, zdraví,…
 praktická cvičení a postupy, jak toho dosáhnout
 10 zaručených kroků, jak na to
 příklady z praxe
 součástí jsou 3 bonusy zdarma
 
Pokud váháte, zda právě Vy potřebujete tento ebook, odpovězte si na tuto otázku:
Můžu říct, že ve svém životě, v tuto chvíli, jsem 100% šťastná/ý (zdravá/ý,
úspěšná/ý, milovaná/ý)?
Zda-li vaše odpověď není jasné ANO, nyní máte příležitost s tím něco udělat.
 
Stáhněte si nyní ebook NÁVOD NA ŠŤASTNÝ ŽIVOT a dejte se do toho. 
Je to snadné. Nemusíte nikam docházet, ale můžete na sobě pracovat i z pohodlí
domova. Víte o své kamarádce, které by ebook mohl pomoci? Přepošlete jí tento
 
email.
 
MÁM ZÁJEM O E-BOOK
 
Během své dlouholeté praxe jsem pomohla více než 4000 lidem odstartovat jejich
 
cestu ke šťastnějšímu životu.
Stále váháte? Podívejte se na obsah ebooku zde
Ebook ( informace v něm) nenahrazuje terapii, ale pomůže Vám si uvědomit,
jak jste na tom s vlastní hodnotou, jak moc se máte či nemáte rády.
 Pro někoho bude jeho přečtení impulzem k samostatné práci na sobě,
k vykročení směrem ke svému štěstí.
 Pro někoho bude impulzem k vyhledání odborné pomoci.
 Pro někoho, kdo už na sobě pracuje a na nějakou terapii dochází, bude
ebook „urychlovačem“ a pomocníkem v jeho práce na sobě.
Držím Vám place!
Mějte se krásně, žijte krásný život a plňte si své sny

Další bonusy pro Vás

1) Thajsko pro ženy

Inspirace pro ženy, které by rády cestovaly samostatně, ale stále nemají odvahu.

 
2) Dárkový poukaz
 

Na slevu jedné psychologické/psychoterapeutické konzultace v hodnotě 200 Kč (tento poukaz můžete využít Vy, nebo Vaším jménem někdo, komu ho darujete)

 
3) Celoživotní aktualizace - VIP bonus
 

V online světě se informace mění a aktualizují rychle a snadno. Mám pro Vás tedy navíc ještě VIP doživotní aktualizaci. Pokud budu aktualizovat či upravovat tento ebook či jeho bonusy, ihned získáte ZDARMA. Jednoduše Vás budu informovat e-mailem a pošlu Vám odkaz ke stažení nové verze.

Koupit e-book

Stáhnout ukázku

Od spokojených klientek a klientů:
 

"Přestože jsem velice energická, plná nápadů, má práce mě zcela uspokojuje a naplňuje, najednou jsem měla pocit, že je něco špatně. Přestala jsem se radovat ze života a jen jsem jím proplouvala a snažila se to nějak přežít. Práce paní doktorky mi neuvěřitelně ukázala cestu, jak z tohoto začarovaného kruhu ven. Naučila mě hned několik zásadních věcí - 1) říkat NE, 2) naučit se mít ráda - i když to zní jednoduše, strávily jsme nad tím snad nejvíc času, 3) přijmout věci, tak jak jsou. Pod jejím laskavým vedením jsem si uspořádala nejen pracovní život ale také život soukromý, zlepšila jsem komunikaci v rodině a HLAVNĚ přestala jsem se obviňovat z věcí, které nemohu ovlivnit. Díky paní doktorko za neuvěřitelné prozření a za cestu, na kterou jste mě něžně nasměrovala.Markéta

"V životě je spousta situací, které nás překvapí, srazí na kolena nebo nás zdánlivě donutí udělat něco, co ani nechceme... je snadné si začít stěžovat, že život je nefér, že jsme chudáci atd. Ale pravda je jinde, vše je v nás a v přístupu k sobě samému. Já se stále snažila mít svůj život pod kontrolou, být dokonalá a nejlepší, čím více jsem se snažila, tím méně se mi to dařilo a já se za své nezdary nenáviděla a dohnala to až do extrému anorexie a bulimie. V hlavě mi stále zvonila kontrolka, že to co dělám je hodně zlé, ale i přes pomoc mnoha psychologů a psychiatrů se mi nedařilo najít ten správný směr. Až náhodou jsem narazila na profil p aní PhDr. Renaty Luxové a rozhodla se to zkusit. Už první návštěva vnesla do mého života světlo. Díky paní Luxové jsem pochopila, zásadní věc, všechno je o tom jak moc se máme rádi a jak k sobě přistupujeme. Konečně mi někdo ukázal správný směr a já díky terapiím začala pohlížet na sebe i celý svět z jiného úhlu pohledu. Pomalu jsem začala k sobě přistupovat jako k osobě, kterou miluji. Ne, to není sobeckost naopak. Čím víc jsem dávala lásku sama sobě, tím více ke mě přicházela pozitivní energie a když jsem byla této energie plná, začala vyzařovat i ze mě a lidé kolem si všímali změny. Vše je jak má být a je důležité tomu věřit, náhoda neexistuje, j e jen po třeba položit se do vlastní energie a nechat se unášet na vlně a věřit. Tímto bych chtěla paní Luxové ještě jednou poděkovat, za její úžasný přístup, za její trpělivost a za to, že mi ukázala jak být šťastná." Lucie L.

"Jedno je naprosto jasné, po hodinovém sezení se mi vždy ulevilo a odcházela a odcházím z něho s lepší náladou a nadhledem, byť to se mnou nebylo a není jednoduché. Jedno jsem ale pochopila, dokud sama sebe nebudu mít ráda, dokud si sama sebe nebudu vážit, zdravě se hýčkat a rozmazlovat, zvedat sebevědomí, nebudu vyzařovat pozitivní energii a tudíž nemohu mít šťastný život. Pracuji na sobě, poslední dobou se mi něco povedlo, tak doufám, že to nepromarním a ten cíl - šťastný život, mám kousek před sebou." Hana K.

"Na paní doktorku jsem se obrátila v době, kdy se v mém životě událo najednou několik velkých změn ve velmi krátké době a začalo se vše odrážet na mém vztahu s partnerem a hlavně jsem přestala být šťastná. Již od prvního sezení s paní doktorkou jsem cítila, že spolupráce bude pro mne velmi přínosná a na každé další sezení se těším. Velmi oceňuji, že při jednotlivých sezeních řešíme aktuální témata, ale zároveň se pravidelně vracíme k situacím v komunikaci s partenerem, které mi berou energii a které si postupně musím vyřešit. Jak jsme probrali s paní doktorkou, nejsem v tomto vztahu náhodou a i partner je mým velkým učitelem. Velmi přínosné je i pro mě, že se hodně během konzultací bavíme o energiích a pocitech. To jaké mám pocity a jakou cítím energii, je jasným ukazatelem pocitu spokojenosti a štěstí. A protože paní doktorka je i koučem, tak díky ní jsem se vrátila na cestu osobního rozvoje, která je pro mě velkým zdrojem energie, touhy a nadšení. Poslední dobou se cítím opět šťastná a věřím, že se postupně vyladí i můj partnerský vztah." Martina

"Vážení a milí přátelé, než jsem šel na terapie k paní doktorce, měl jsem předsudky, bál jsem se že mě rychle odsoudí a pošle do blázince. Opak je pravdou. Paní doktorka je velmi lidská, hodná a příjemná osoba. Je to odborník na svém místě, kterých máme pomálu... A jejím vedením terapeutické péče jsem nadmíru spokojený. Byla to ona, kdo mi řekl abych si vážil sám sebe a abych zase byl tím důstojným člověkem jakým jsem dosud byl. A nikdy nezapomenu na to, jak mi říkala, že vše co se stalo se stát mělo. Měla pravdu. Pokud bych mohl říct za sebe, paní doktorka mi opět otevřela zdravý a rozumný pohled na sebe samého. Jsem jí za to velice vděčný, a nikdy na sezení s ní nezapomenu. Pokud by se zase někdy stalo něco s čím bych potřeboval pomoci, je paní doktorka volbou č.1. Všem vřele doporučuji jakoukoli terapii a setkání se s paní doktorkou. Já jsi jsem vděčný velmi." František S.

"Psychoterapie pro mě opravdu byla cestou jak se mít ráda, znát svoji sebehodnotu, vážit si sama sebe a hlavně být ŽENOU. Z počátku jsem nerozuměla, co mi paní doktorka říká, byla jsem zmatená. Moje duše byla nemocná a proces uzdravování byl pozvolný a pořád pokračuje. Ale teď už se cítím mnohem šťastnější a vyloženě se těším na další kroky. Líbí se mi pozorovat, že to co jsme si říkaly na sezeních, se dá ve většině případech jednoduše přenést do praxe-jen opravdu chtít. Velmi mě to pomohlo pochopit svět mužů a vzájemných vztahů. Pochopila jsem, že je to prostě o nás, o ženách a moc si to užívám. Také poznání, že když budu šťastná a spokojená já sama, budou takové i moje děti. A to je asi to nejvíc, co svým dětem můžu dát. Moc děkuji za to, co jsem poznala i za to, že když budu potřebovat na té dlouhé cestě ukázat směr, budu se mít na koho obrátit." Hana P.

"Spolupráce s paní Luxovou byla velikým přínosem pro můj život. V době, kdy jsem ztrácela sama sebe, mi pomohla nalézt cestu zpět. Každé naše jednotlivé setkání mne posouvalo v před. Rozloučily jsme se v době, kdy jsem se mi podařilo oprostit se od svých největších strachů, ukončit nebo změnit to, co mě v životě nečinilo šťastnou nebo mi nepřinášelo radost. Paní Luxová mi pomohla připomenout, že můj život je můj - mám ho tedy ve svých rukách. Tedy že záleží především na tom, jak budu o sobě a o svém životě přemýšlet já sama a co já sama pro to, abych byla šťastná, udělám. Zní to jednoduše..ale člověku se může stát, že na tyto věci zapomene, že na sebe zapomene a je pak těžké se sám z takové situace dostat, nabrat sám v sobě sílu a dívat se na věc s nadhledem a otevřenou myslí. Paní Luxová je skvělá terapeutka a koučka, její konzultace považuji za velice přínosné a na vysoké profesionální úrovni." Adéla 

"Neuměla jsem říkat ne. Nevážila jsem si sama sebe a myslela si, že když toho co nejvíc stihnu a "posloužím všem", budu mít alespoň nějakou hodnotu. Tělo mě v sebedestrukci stoplo.  Panickými atakami - nemohla jsem řídit auto, nakupovat a následně ani vycházet z domu. Léky nezabíraly, pomohla až terapie. Díky paní doktorce Luxové jsem zažila několik "AHA" momentů a po malých krůčcícch jsem měnila svůj přístup k dětem, rodině, lidem okolo a životním situacím. Dnes jsem sama sebou, do emočně vypjatých momentů se dostávám minimálně, a "NE" říkám v klidu a bez pocitu viny. Život je znovu barevný." Zuzana M.

Koupit e-book