PhDr. Renata Luxová

psycholožka, psychoterapeutka, koučka pro rozvoj a transformaci osobnosti

 

Vzdělání

 

FFUK v Praze - jednooborová psychologie,  5-letý psychoterapeutický výcvik v existenciální analýze, 3-letý výcvik v manželském a partnerském poradenství,1-letý výcvik v neverbálních technikách, kurz hypnózy, semináře rodinných konstelací a další.

Praxe (25 let)  

Privátní psychoterapeutická praxe.Manželská poradna v Kladně. Výuka předmětu Psychologie na gymnáziu Kladno,Nemocnice v Kladně (klinický psycholog). V současné době také pracuji jako  psycholog (rater) ve farmaceutické studii pro výzkum nových léčiv Alzheimerovy choroby, demence a deprese.

Kromě výše uvedené psychologické praxe mám bohaté zkušenosti s procesy ve firmách a s prací s lidmi v těchto firmách (např. POLDI, ZP M-A, Dobrovolnické centrum Kladno). Mohu nabídnout poradenství např. v těchto tématech: výběr vhodného zaměstnání či profese, kariérový postup, komunikace, šikana (bossing - šikana od nadřízeného, mobbing - šikana mezi zaměstnanci), práva zaměstnanců apod.

Kromě výše uvedeného klasického vzdělání, psychoterapeutického výcviku a dalších odborných výcviků, jsem absolvovala tyto "alternativní" kurzy a výcviky:

Škola STARGATE - práce s mimořádnými (transformativními) stavy vědomí, práce s jemnohmotnými energiemi (2 roky).

Dlouhodobý výcvik v šamanských technikách a technikách rozvoje vědomí, (The Foundation for Shamanic Studies) - www.shamanicstudies.net

Tarot

 

 

Kde mě najdete?

PhDr. Renata Luxová

Psycholog, psychoterapeut, kouč

Psychologická poradna Kladno

K nemocnici 1904, Kladno

777 132 448

rluxova@seznam.cz