Co vám mohu zaručit?

  • Pokud se skutečně rozhodnete vylepšit si život, tak již po několika sezeních se Váš život opravdu radikálně promění k lepšímu.

  • Bude se Vám dařit mnohem lépe a Vy zažijete, jaký je to nádherný pocit  - cítit se opravdu dobře a sám sebou...

  • Zapomenete na deprese, úzkosti i strach...

Co nabízím?

  • Psychologické poradenství a psychoterapie

  • Poradenství při rozvoji a transformaci osobnosti

  • Psychosomatická poradna

  • Poradenství pro dosažení ideální váhy (Jak už konečně zhubnout?) 

  • Koučing 

  • Konzultace po skypu či emailem

Co to konkrétně znamená?

Psychologické poradenství a psychoterapie - během svého života se občas ocitneme na křižovatkách či nás životní události "nemilosrdně" postaví někam, odkud nevíme, jak dál.  Stane se to každému, někdo to ustojí a zvládle lépe, druhý hůře. Je dobré, pokud můžeme tyto události probrat s někým, kdo je ochoten naslouchat a pomoci např. radou, kam se obrátit, či ukáže nám jiný úhel pohledu, jak danou situaci vidět a lépe ji tak zvládnout. Týká se to např. rozchodu, rozvodu, úmrtí v rodině, konfliktů na pracovišti či ve vztazích apod. a může se to projevit např. depresí, úzkostnými stavy, dlouhodobou únavou či smutkem..Poraďte se a proberte vše s psychologem, poradcem.

Poradenství při rozvoji a transformaci osobnosti - někdy se nám stane, že máme hluboký pocit nespokojenosti až zoufalství, i když v našem životě je zdánlivě vše v pořádku.... Někdy naopak, vše v našem životě je v chaosu, máme podivné  stavy, vidíme a slyšíme podivné věci a máme strach o naše fyzické i duševní zdraví....To vše mohou být známky toho, že se v našem životě hlásí o slovo nová životní etapa, že se transformujeme a měníme. V těchto mezních a přechodových stavech a etapách je velmi užitečné a často i nutné (z hlediska našeho bezpečí) mít někoho, kdo těmto stavům rozumí a provede Vás jimi.....zkuste vyhledat psychologa, poradce.

Psychosomatická poradna - v současné době často nějak intuitivně víme, že bolesti a trápení našeho těla souvisí úzce s naším duševním stavem, tedy s tím, jak dobře či nedobře (spokojeně či nespokojeně) žijeme. Naše moudré tělo nás upozorňuje svými neduhy, že je potřeba něco neodkladně změnit! Léky předepsané lékaři, většinou jen utlumí příznaky, ale nevyléčí....a nemoc se přesouvá na další místo v těle. Takto například vznikají srdeční choroby (infarkt), rakovina, potíže se žaludkem, artritida, astma, vyrážky a další.... Přijďte si popovídat o Vašem zdravotním stavu a zkuste vzít svůj život opět do vlastních rukou....a.....vyléčit se! Neváhejte se svým zdravím a životem a vyhledejte psychologa, poradce se znalostmi těla i duše ...

Poradenství pro dosažení ideální váhy (Jak už konečně zhubnout?) - naše tělo žije vždy v přítomnosti a vždy dobře a správně. Pokud se vám tedy nelíbí (např. že je oplácané až tlusté), tak je to proto, že jinak nyní ani vypadat nemůže!! Plní jen zcela přesně a jednoduše váš vlastní program (jede podle nějakého vašeho tématu). Jestliže si tedy přejete zhubnout, je potřeba odkrýt téma, které je za vaší oplácaností (tloušťkou) skryto. Díky tomuto vašemu tématu si  ani náhodou vaše tělo nedovolí ztratit nějaké to kilo… Bylo by totiž ohroženo něco pro něho velmi podstatného… (např.pocit bezpečí, jistoty atd.). Chcete skutečně zhubnout? Jste si opravdu jisti? Pokud ano, přijďte odhalit vaše niterné téma, které je za vašimi nadbytečnými kily ukryté. Společnou prací pak lze toto téma pochopit, přijmout a nakonec rozpustit... a cesta k vaší vysněné postavě je otevřena.

Koučing - jste docela v pohodě, ale rádi byste uskutečnili nějaký svůj cíl v životě či se někam posunuli? Máte pocit, že ve vás je více, než odpovídá podmínkám a standardu, ve kterém žijete? Uvolněte svůj skrytý potenciál při koučingu!

Konzultace po skypu či emailem

Kde mě najdete?

PhDr. Renata Luxová

Psycholog, psychoterapeut, kouč

Psychologická poradna Kladno

K nemocnici 1904, Kladno

777 132 448

rluxova@seznam.cz